XPER-TV: Angostura 200

Den 3 april 2025 lanserades en unik och limiterad upplaga av Angostura 200 Anniversary Limited Edition Bitters på Systembolagets webbsida. Endast 160 flaskor fanns tillgängliga i Sverige, vilket gör detta till en exklusiv möjlighet för samlare och cocktailentusiaster att få tag på en historisk nyhet från det anrika House of Angostura. Men nu tog ju flaskorna slut, men lyssna till intervjun med Mattias så lovar vi att du nästa gång står först i kön för att inte missa buteljen 

LOGGA IN

Vi använder oss av cookies för att ge en bättre upplevelse av Xperhotelsandtables. Om du fortsätter använda webbplatsen antar vi att du godkänner detta.

Du ser ung ut!

Är du över 25 år?

Denna sida innehåller information om alkoholhaltiga drycker och riktar sig till dig som fyllt 25 år. Genom att klicka vidare godkänner jag att jag är 25 år eller äldre.