WEBB-TV: Kaffe på jobbet från Löfbergs, mer än bara en kopp gott kaffe!

Det är mer regel än undantag att företag bjuder på kaffe på arbetsplatsen. Men frågan kvarstår: hur kan du som arbetsgivare göra fikapausen ännu bättre? Stefan Ekdahl från Löfbergs har några utmärkta idéer om hur man kan förhöja kaffepausupplevelsen med en utsökt kopp kaffe. XPER-TV lär sig mer om detta och får även veta mera om Löfbergs kaffetjänster och utbud för arbetsplatsen.

LOGGA IN

Vi använder oss av cookies för att ge en bättre upplevelse av Xperhotelsandtables. Om du fortsätter använda webbplatsen antar vi att du godkänner detta.

Du ser ung ut!

Är du över 25 år?

Denna sida innehåller information om alkoholhaltiga drycker och riktar sig till dig som fyllt 25 år. Genom att klicka vidare godkänner jag att jag är 25 år eller äldre.